YHM VICTRA-12 ASSEMBLY ROD SET
Out of stock
Description
YHM VICTRA-12 ASSEMBLY ROD SET
VICTRA-12 12” Configuration (OAL 12.4”) –  Weight 24 oz. – Ear average 135 dB
VICTRA-12 6” Configuration (OAL 6.4”) –  Weight 13.5oz. – Ear average 141 dB
MADE IN U.S.A.
Lengths: 10″, 8″, & 6″
Diameter: .1875″
Weight: 9 oz.
Material: 17-4 Stainless Steel
Finish: Natural Stainless
Manufacturer Part #: YHM-1215
UPC: 841812102878
Additional information
Weight 1.0 lbs
Dimensions 18 × 4 × 4 in